Hakkımızda

GLR Elektronik, sistem dizayn imalat, ithalat, projelendirme, uygulama ve ürün satış faaliyetlerini yürütmektedir.

Dekoratif Aydınlatma sektöründeki teknolojik yenilikler firmamızı beraberinde sürüklemiş ve son yıllardaki talepler bizi daha çok bu alana kaydırmıştır.

Sistem ve ürün temini teknolojik zorluklar sebebiyle çok yakın zaman kadar büyük oranda dışa bağımlı şekilde yürümekte iken, yoğun çalışmalar sonucunda, gereksinimlerin büyük bir bölümünü kendi imkanlarımızla üretebilmiş olmaktan gurur duyuyoruz.

Firmamız teknolojisini kendi proje ve uygulamalarında kullanagelirken, diğer taraftan iç piyasadaki yılların tecrübelerine sahip ve tanınmış kuruluşlara da imalat yapmakla ciddi oranda döviz çıkışını azaltmaktan memnunluk duymaktayız. Hedefimiz, elektronik component haricinde dışa bağımlılığı sıfıra indirmektir.

Tasarımlarıyla dünya trendini yakalamış olan mimarlarımızın uygulama alanındaki taleplerini karşılamak amacıyla amatör bir ruhla çalışmaktayız. Günümüz teknolojisindeki gelişmeler, Fiberoptik ve LED gibi ürünlerin performans/maliyet oranlarında sağladığı  ciddi iyileşmeler sebebiyle “Dekoratif Aydınlatma” alanında yaygın kullanımı getirmiş ve optimum çözümleri sağlamıştır. Fiberoptik ve led tabanlı çalışmalar başlıca;

 

Alışveriş Merkezleri

Oteller

Restaurant

Villa Dekorasyonları

Yat ve Yolcu Gemileri

Müzeler

Kuyum Vitrinleri

Spor ve Sağlık Merkezleri

Sinema Salonları

Kapalı ve açık Yüzme havuzları

Bilboardlar - Reklam Panoları

 

gibi alanları kapsamaktadır.